Изготовление мебели на заказ

Materiāli

Mēbeļu ražošanā tiek izmantoti kvalitatīvi materiāli, kas radīti, izmantojot mūsdienīgas Eiropā atzītas tehnoloģijas.

Lamināts Egger

Šis lamināta veids maksimāli pietuvināts dabīgajai koksnei. Materiālam, kurš atdarina koku, pieskaroties tam ar roku, jūtama koksnes faktūra. Laminātam, kurš pietuvināts dabīgajam akmenim, jūtama akmens faktūra.

Bērnu istabā vai guļamistabā var izmantot laminātu ar maiga lina faktūru. Jāatzīmē, ka lamināts ir ļoti izturīgs un nav viegli saskrāpējams. Mēbeles ilgi saglabā savu sākotnējo izskatu.

Darba virsmas

Uz darba virsmas tiek uzlīmēta plastmasa, otra puse tiek pārklāta ar ūdensizturīgu pārklājumu, tas garantē aizsardzību pret mitrumu, kas vienmēr ir virtuvē. Augstā plātnes izturība tiek panākta, izmantojot kvalitatīvas un attīrītas koka skaidas. Tā rezultātā iespējama nevainojama skaidu plātnes sazāģēšana bez sadrupšanas, kā arī droša skrūvēšana un furnitūras (piederumu) izmantošana.

Ādas apdare

Aizvien populārāka pircēju vidū kļūst dažādu ādas dekoru izmantošana, jo āda ir izturīgs un ilgi kalpojošs materiāls. Tie ir mīksti sēžamie guļamistabā vai gaitenī, dekoratīvi ielaidumi (arī mīkstajās mēbelēs), pārklāti ar augstvērtīgas koksnes finieri.

Glancētas virsmas

Pārklāt ar glancētu virsmu ir Iespējamas arī MDF plātnes, kā arī glancētu virsmu var pārklāt uz loksnēm, aplīmētu ar vērtīgu koku nažfinieri vai savienojumā ar dabīgo koku.

Furnitūra (palīgmateriāli)

Mēbeļu izgatavošanā mēs izmantojam austrijas firmu „Hettich” un „Вlum” ražoto furnitūru, kurai ir augsta kvalitāte. Šo firmu ražotie automātiskie mehānismi atvilktnēm un plauktiem darbojas bez trokšņa, bet durvju mehānismu daudzveidības izvēle (piemēram, dažādās viras vai durvju lēna bremzēšana) ir atkarīga no klienta vajadzībām.

Blum company Hettich company Egger companyHafele company