Изготовление мебели на заказ

Mūsu kompānija

Компания SIA «Unika M» была основана 27 апреля 1999 года

SIA „Unika M” tika dibināta 1999. gada 27. aprīlī. Savas darbības laikā kompānija ir apliecinājusi, ka ir stabila organizācija, kas tirgum piedāvā augstvērtīgu un jaunām modes tendencēm atbilstošu produkciju. Kompānijas stabilitāti un uzplaukumu nodrošina augsti kvalificētu profesionāļu komanda.

„Unika M” – uzticams partneris. Mūsu kompānijai ir individuāla pieeja  katra klienta vajadzībām. Kompānija nopelnījusi mēbeļu izgatavošanas tirgū paliekošu vietu, apsteidzot savus konkurentus. Daudzi klienti regulāri izmanto mūsu pakalpojumus, jo laika gaitā pārliecinājušies par produkcijas augsto kvalitāti.

Mūsu kompānijas lietpratēji spēj radīt mājīgumu jūsu mājās, nodrošināt ērtības jūsu darbavietā. Pieredzējuši dizaina speciālisti izveidos vislabāko interjera variantu, kā arī var veikt telpas pārplānošanu. To palīdzēs realizēt mūsu ilggadīgā sadarbība ar materiālu un furnitūras piegādātājiem.

Aizvadīto gadu laikā uzņēmums kļuvis par stabilu kvalitatīvu mēbeļu piegādātāju un par uzticamu partneri dizaineriem, kā arī tiem, kas vēlas uzlabot vai izmainīt savu dzīvesvietu. Mūsu patstāvīgo klientu rīcībā – uzticami palīgi drosmīgu pārmaiņu realizēšanai.