Изготовление мебели на заказ

Jautājumi un atbildes

Esam apkopojuši biežāk dzirdētos klientu jautājumus par mēbeļu pasūtīšanu un uzrakstījām atbildes uz tiem. Ja tomēr neesam atbildējuši uz jums svarīgu jautājumu, varat uzdot to, zvanot pa telefonu uz numuriem +371 29227244, +371 65068292 vai rakstot uz mūsu elektronisko pastu.

Kā izdarīt pasūtījumu?
Viens telefona zvans mums (vai vēstule e-pastā), mēs uzzinām par jūsu vēlmēm, un mūsu speciālists dodas pie jums, lai izmērītu jūsu mājokli. Tad informācija tiek nodota mūsu konstruktoram, tiek gatavoti rasējumi, aprēķinātas pasūtījuma izmaksas. Pēc abpusējas vienošanās un pasūtījuma apstiprināšanas sākas ražošana. Pēdējais posms – mēbeļu atvešana klientam un to uzstādīšana (šos darbus veic mūsu uzņēmuma mēbeļu montāžas meistari).
Cik ilgi tiek izgatavotas mēbeles?
Mēbeļu izgatavošanas laiks katram pasūtītājam būs atšķirīgs, un par to varēs uzzināt tad, kad būs zināmas jūsu vēlmes.
Kādas varētu būt izmaksas?
Tā kā mūsu uzņēmumā izgatavo mēbeles tikai pēc individuāla pasūtījuma, darba izmaksas katram klientam būs atšķirīgas un atkarīgas no izvēlētajiem materiāliem un citām jūsu vēlmēm.
Ar kādiem materiāliem jūs strādājat?
Ar laminātu, MDF plātnēm, pārklātām ar vērtīgiem un īpašiem finieriem, ar dabīgo koku. Liela piekrišana ir glancētām mēbelēm. Glancēt var gan augstvērtīgas koksnes mēbeles, gan arī tās, kas izgatavotas no MDF. Mēbeļu krāsu var izvēlēties. Piedāvājam 2000 krāsas un nokrāsas. Firma „Hettich” garantē augstu furnitūras (piederumu) kvalitāti, precīzu un ilglaicīgu mehānismu darbību. Regulāri tiek uzlaboti mēbeļu ražošanā izmantojamie mehānismi un apgaismes ķermeņi, ievērojot klienta vēlmes un jaunās modes tendences. Tāpat izmantojam austriešu firmas „Blum” ražoto furnitūru – ērtus augstas kvalitātes mehānismus, kas darbojas bez trokšņa.
Vai jūs nodrošināt dizainera pakalpojumus?
Mūsu  dizaina meistari piedāvās savu palīdzību, lai jūs spētu īstenot visas savas vēlmes.
Kur es varu apskatīt jūsu produkciju?
Tā kā mūsu uzņēmums nodarbojas tikai ar mēbeļu ražošanu pēc individuālā pasūtījuma, tirdzniecībā mūsu produkcijas nav. Taču mēs aicinām ieskatīties mājas lapas sadaļā PRODUKCIJA.
Kāds ir garantijas laiks izgatavotajām mēbelēm?
Mēbeļu garantijas laiks ir 3 gadi. Pieredze liecina, ka mēbeles kalpo nesalīdzināmi ilgāk. Firma vienmēr gatava sniegt palīdzību mēbeļu izjaukšanā un uzstādīšanā, piemēram, mājokļa pārplānošanas gadījumā vai mēbeļu pārvešanā.
Cik ilgi pastāv uzņēmums „Unika M”?
Mūsu kompānija ir dibināta 1999. gadā.
Vai jaunās mēbeles krāsas un dizaina ziņā var pielāgot jau esošajām mēbelēm?
Jā. Krāsošanas ceha speciālisti un  dizaina meistari ar lielu precizitāti jaunās mēbeles krāsas un dizaina ziņā pielāgos jau esošajām mēbelēm. Būsim gatavi arī pēc ilgāka laika papildināt jūsu mēbeļu klāstu un izdarīsim to ātri un precīzi, jo ziņas par jūsu iepriekšējo pasūtījumu tiks saglabātas mūsu uzņēmuma arhīvā.
Ko darīt, ja man ir nepieciešama sadzīves tehnika?
Mēs varam jums palīdzēt atrast izdevīgu piedāvājumu pie viena no mūsu  uzticamajiem sadzīves tehnikas piegādes partneriem.
Vai pie jums var pasūtīt mīkstās mēbeles?
Nē. Taču mēs sadarbojamies ar mīksto mēbeļu izgatavotājiem un savās mēbelēs iekļaujam detaļas no mīkstā materiāla: pufus, matračus utt.
Kāpēc pasūtījumu būtu lietderīgi izdarīt šajā firmā?
SIA „Unika M” izgatavo mēbeles no augstvērtīga materiāla. Rūpīgi izvēlētā speciālistu komanda – pieredzējuši dizaineri, konstruktori, tehnologi, galdnieki, krāsotāji, mēbeļu uzstādītāji – kvalitatīvi veiks viņiem uzticēto darbu.