Изготовление мебели на заказ

Vislabākais piedāvājums mēbeles birojam, piemērots mēbeļu izmērs un elastīga pieeja mēbeļu komplektu veidošanā

Vislabākais piedāvājums – mēbeles birojam, piemērots mēbeļu izmērs un elastīga pieeja mēbeļu komplektu veidošanā

Jūsu biroja iekārtojums, tam piemērotās mēbeles no augstvērtīga materiāla, kas izgatavotas pēc individuālā pasūtījuma, firmā „Lukss” ražotā furnitūra un citas svarīgas lietas, par ko parūpēsies mūsu uzņēmums, ir garants tam, ka partneri labprāt ar jums sadarbosies.

Mūsu kompānijas sadarbība ar pārbaudītiem piegādātājiem nodrošina pieņemamas cenas un augstu mēbeļu kvalitāti.

Katrs iestādes vai uzņēmuma vadītājs zina, kādas mēbeles nepieciešamas, lai darbinieki justos ērti. Bieži noderīgas ir standarta mēbeles, kas ir ekonomiskas un garantē vienlīdzīgus apstākļus visiem darbiniekiem.

Mēbeles – biroja īpašnieka statusa apliecinājums

Par uzņēmuma īpašnieka labo gaumi liecina izmeklētu nestandarta mēbeļu izvēle.

Jums talkā nāks pieredzes bagāti dizaineri. Viņi izmērīs telpas, uzzīmēs projektu, saskaņojot to ar pasūtītāju un ņemot vērā visus aizrādījumus un vēlmes, kā arī palīdzēs izvēlēties materiālus un furnitūru.

Biroja vadītāja kabinetā labi iederēsies dažāda izmēra galdi, kas izgatavoti pēc individuālā pasūtījuma. Tieši no telpas iekārtojuma ir atkarīga vadītāja un darbinieku labsajūta.

Pielietoto materiālu, mēbeļu lieluma, izskata, krāsu izvēles iespējas

Katram cilvēkam (vadītājam un padotajam) ir svarīgi, kā iekārtota viņa darba vieta.

To visprasmīgāk izdarīs profesionāļi – prasmīgi iekārtos gan plašas, gan nelielas telpas, ievērojot visas specifiskās prasības.

Par darba kvalitāti parūpēsies pieredzes bagāti dizaineri, projektētāji, tehnologi, galdnieki, krāsotāji, mēbeļu uzstādītāji.

Pieejams plašs materiālu, tehnoloģiju un palīgmateriālu klāsts:

  • lamināts;
  • MDF plātnes, pārklātas ar īpašu un augstvērtīgu finieri;
  • dažāda dabīgā koksne.

Pircēju vidū ir pieprasītas glancētās mēbeles, kas ražotas no vērtīgas dabīgās koksnes vai MDF plātnes. Mūsu uzņēmumā klients var izvēlēties vispiemērotākās krāsas mēbeles – 2000 krāsās un nokrāsās.

Izmantojam vācu firmas „Hettich” un austriešu firmas „Blum” furnitūru, kas nodrošina precīzu visu mehānismu darbību.

Dizaina veidotāju iespējas ir ļoti plašas, piemēram, galdu var piemērot arī rasēšanas vajadzībām vai piezīmju datoram.

Galdi, skapji, letes birojam

Reprezentablas biroja mēbeles, kuras izmēru ziņā pārsniedz vidējos, tiek projektētas īpaši. Tās tiek konstruētas tā, lai tajās būtu ērti izvietojamas un viegli atrodamas visas darbam nepieciešamās lietas: kancelejas piederumi, dokumenti, mapes utt.

Plašā galda virsma un reģistratūras lete ir ērta gan darbiniekiem, gan sadarbības partneriem.

Darba vietas ērtums un daudzveidīgā pielietojamība

Bieži tiek pasūtītas nestandarta mēbeles birojam, kas domātas nelielai telpai.

Labas gaumes apliecinātājs – vienots mēbeļu stils visos biroja kabinetos.

Lai varētu apmierināt visas pasūtītāju vēlmes, mēs, mēbeļu ražotāji, sekojam visām jaunākajām tendencēm mēbeļu tirgū.

Pārdomātā un elastīgā ražošanas programma, kā arī lojālā attieksme pret klientiem veicina mūsu kompānijas izaugsmi, saglabājot kvalitāti un konkurētspēju mēbeļu tirgū.

Biroja mēbeles tiek ražotas ar mūsdienīgu iekārtu palīdzību. Visiem materiāliem un palīgmateriāliem ir nepieciešamie kvalitātes sertifikāti, tie ir ekoloģiski droši un noteiktajiem Eiropas standartiem atbilstoši.

Cik ātri var izdarīt pasūtījumu

Mēbeles pasūtot, nav viegli izlemt, no kāda materiāla, ar kādiem palīgmateriāliem, kāda izmēra un kādas tieši jūs vēlaties. Visi šie elementi noteiks to, cik tās būs ērtas un iederīgas noteiktajā telpā. Jums talkā nāks pieredzes bagāti dizaineri no SIA „Unika M”.

Izdarīt pasūtījumu vai saņemt konsultāciju ir pavisam vienkārši – var piezvanīt pa telefonu uz numuriem +371 29227244 vai +371 65068292. Tāpat iespējams uzrakstīt savas vēlmes vai jautājumus un aizsūtīt tos uz e-pastu.

Mūsu darbinieks pieņems jūsu zvanu vai atbildēs uz jūsu vēstuli. Ja tas būs nepieciešams, mūsu speciālists piedāvās jums tikšanos, lai precizētu jūsu vēlmes un pasūtījuma detaļas.

Pēc vienošanās par cenu un darba termiņiem pie jums atnāks pieredzējis meistars, lai izmērītu telpu un precizētu jautājumus par komunikācijām.

Pēc projekta apspriešanas un vienošanās par mēbeļu izgatavošanas materiāliem speciālisti veiks projekta izmaksu aprēķinu. Darbinieks ar klientu vienojas par datumu, kad notiks mēbeļu atvešana uz norādīto adresi un to komplektēšana.

Lai jums izdodas īstenot visas jūsu vēlmes!